Kijk hier voor de NOBTRA webinars!
Geplande webinars
De NOBTRA organiseert regelmatig webinars. Deze webinars worden gegeven door aangesloten NOBTRA trainers en/of de NOBTRA zelf over relevante onderwerpen. Dit is een unieke kans voor trainers, opdrachtgevers en geïnteresseerden om contact te leggen met uitstekende trainers in Nederland!
Volg ons op LinkedIn en Facebook om op de hoogte te blijven van aankomende webinars.
Sommige webinars gegeven in 2019/2020 en 2020/2021 zijn terug te kijken via onze website.
De komende maanden gaan de gecertificeerde opleidingen bij de NOBTRA een webinar geven. De tijden en opleiders zijn al bekend. Meer informatie volgt binnenkort.
De eerstvolgende webinars zijn:
|
Trainersacademie - Meer informatie en aanmelden | |
|
Schouten & Nelissen University of Applied Sciences - Blended leertrajecten. Meer informatie en aanmelden | |
|
Karin de Galan school voor training - 'Afscheid van Kolb'. Meer informatie en aanmelden | |
|
Boertien & Vergouwen Overduin - Meer informatie en aanmelden | |
|
Fontys | |
|
Koninklijke Marine | |
|
HAN | |
|
Blankestijn & Partners | |
|
MARK Academy | |
|
YNtraining | |
|
Vidarte | |
|
BGL & Partners | |
|
Bridge2learn - “Ik wil voortaan een kroket bij de lunch!”. Meer informatie |
Voor NOBTRA leden zijn de webinars gratis. Niet-leden betalen €15,- per webinar. Wil jij 10 webinars gratis volgen? Word dan kennismakings lid voor 75 euro.